Rozhovory

Rozhovor s novou kolejní profesorkou Follew Xawer!

31. března 2007 v 18:57 | Hedvik Segon
Tak schválně....kolik z vás ví o naší nové kolejní profesorce něco víc....hmmm....nehlaste se všichni...a proto nás napadlo dozvědět se o ní něco víc..
Jak ses dostala na AU,nebo kdo tě na ní přivedl?
Tak na au jsem se dostala úplně náhodou, hledala jsem na netu něco o Harrym Potterovi a narazila jsem na tento projekt :o). Ani minutu jsem neváhala a zaregistrovala se :o)A objevila jsem ji v roce 2005 v říjnu


Byla jsi student nebo profesor?
nejdřív profesorka, ne ještě s touto přezdívkou, potom jsem odešla....ale nedokázala jsem bez au být a zaregistrovala se jako student, již pod touto přezdívkou.

Co tě po registraci nejvíce zaujalo?
Hih, tak tahle otázka mě trochu dostala. Ale myslím, že jsem z toho byla úplně fascinovaná. A zaujalo mě to, jak je to všechno vymakaný. Jak to do sebe všechno zapadá. Protože takový projekt, jako je AU nikde není.

Upřímně.Byla jsi zklamaná z toho,co tehdejší AU nabízela?
Zklamaná? Proč si to myslíte? Ne nebyla jsem zklamaná, nebyl k tomu snad důvod...nebo jsem ho alespoň neviděla...:oD

Kdo patřil z AU mezi tvé velké přátele,z těch co už tu nejsou?
Tak teď budu upřímná. Nikdo, protože když jsem tam byla poprvé, jako profesorka, tak jsem se tam nestačila skamarádit tak, abych ho považovala za velkého přátele. Když jsem tam byla jako studentka, také jsem nenašla velké přátele. Tak normálně jsem se tam bavila s lidma, ale nikoho jsem nebrala jako víc než kamaráda. To přišlo až potom, a vlastně teď můžu říct, že jako velkého přítele můžu považovat Carol Satan, která tam již není. A ještě Mortticie, ale ta tam stále je, i když chvíli nebyla :oD. A ještě musím zmínit jednoho velkého přítele, který tam je a poznala jsem ji nedávno, Nakya Morna :o). To jsou mí největší přátelé, za které bych se bila hlava nehlava :oD. A samozřejmě ty,bez tebe by se naše kolej neobešla.:oDNu trochu jsem se rozepsala,snad to nevadí.
Tak díky, že jsi nám něco prozradila...=D

Rozhovor s Ixtein de Draculo

7. března 2006 v 19:48 | Raduška Czech
Takže mám pro vás všechny rozhovor s paní zástupkyní ředitele..tak na co čekáte???Čtěte!!!
Odkud se znáte s panem ředitelem???
Mnoo...vedla sem svojí školu na motivy nejmenovaného čaroděje s jizvou na čele :-D no a jednou se tam objevil nějaký chlapec myslím s přezdívkou Myšák s tím, že by mi mohl pomoct ..
Takže se neznáte osobně???
No, možná sem viděla jednu fotku ale "na živo" sem ho teda neviděla :-)
Určitě musíte být na sebe pyšná, když se díváte na MU...a studenty jak se pilně učí a plní úkoly...
No na sebe...spíš sem pyšná na Eda, kterej to dal všechno dohromady...
Kdy vlastně skončí tento školní rok v MU???A kdy začne nový????
O tom se vedou někdy spory, ale tento rok ho zakončíme asi jako klasický, tzn. v červnu. A nový započne pravděpodobně v září.
Který profesor je vám nejbližší a proč????
Asi Ed, pak i Lestant, který se tu už ale moc neobjevuje, Gába Bleir , Isabella Carpr , Monýlka Ušmudlaná , Magdalena Simuel .. jsou to prostě ty profesoři, kteří tady vydrželi a jsou to takový ty správný lidi :-)
Kdybyste byla student na jaké předměty byste chtěla chodit?A v jaké koleji byste chtěla být?
Kolej ? V tom se nedá vybrat, všechny jsou sympatické a do které bych byla určena, tam bych byla. No a předměty ... možná můj HELP :-) , náboženství , dějiny magie , záhady , astrologie, hudba ..a to by bylo asi všechno .
Baví vás učit???A proč jste si vybrala právě Help???
No, já jsem spšíe dycky měla sklony poučovat :-) , no a stále mě baví něco jinýho a tentokrát je to help, který má řešit trochu psychologii, pocity, emoce ...atd
Děkuji za rozhovor a na závěr co byste vzkázala koleji Waterfall?
Já také děkuji. A závěr. Watterfalle...zůstaňte čistými jako voda, hrajte stále fair play a nesnižujte se ke hrubostem a nečestnosti. Prostě a jednoduše: ZŮSTAŇTE WATTERFALŠTÍ…
 
 

Reklama