Duben 2007


Záhadná poušť aneb V poušti najdeš smrt...

27. dubna 2007 v 14:14 | Hedvik Segon |  Zábavné testy
2.příběh..něco podobného jako to od Pleasurky...ale pište do komentářů a budu vám odpovídat pouze ano a ne.

Stojíte uprostřed pouště..podíváte se na všechny strany a nikde nic...jen před vámi stojí malý domeček..nemá okna jen dveře...a ty jsou zavřené...víte však..že vevnitř je obješenec..visí u stropu za hák...víte jen...že venku stojí auto...a máte přijít na to....jak se oběsil(nebo jak ho někdo oběsil)....protože
nikde nevidíte žádný předmět..na který si mohl stoupnost a pověsit se na ten hák.....


Muž ve vlaku

27. dubna 2007 v 11:35 | NAWWRAC |  Zábavné testy
Ve vlaku seděl muž. Byl v kupé sám. Když průvodčí otevřela kupé, zjistila že je mrtev. Stalo se tak, když vlak projel tunelem.

Jste vyšetřující, pokuste se zjistit jak muž zemřel a proč. Můžete se ptát na cokoliv. Vždycky vám odpovím.

TEST RACIONÁLNÍHO MYŠLENÍ

26. dubna 2007 v 18:38 | Hedvik Segon |  Zábavné testy
Nejlépe bude....když si tento test vyzkoušíte...potřebujete papír A4 a tužku a v žádném případě si neberte kalkulačku......


1.Nejdříve si přečtěte všechny body tohoto testu.....

2.Vypočítejte kolik je 224 x 563 - 59...

3.Přeložte tento papír na polovinu...

4.Do horního levého rohu napište své jméno...

5.Do dolního levého rohu napište svou třídu....

6.Do horního pravého rohu napište svůj věk.....

7.Do dolního pravého rohu napište všechny tábory..na které letos pojedete(města)..pokud na žádný nejedete proškrtnout...

8.Doprostřed nakreslete obrázek a dejte si záležet...

9.Někam na tento papír napište své znamení horoskopu...

10.Někam na tento papír napište své znamení čínského horoskopu...

11.Dozadu na tento papír napište co nejvíce jmen na písmeno P.....

12.Někam na tento papír nakreslete smajlíka.....

13.Na tento papír narýsujte 20 kruhů s poloměrem 5 cm..které se nesmějí překrývat....

14.Výsledek otázky číslo 2 vydělte pěti...

15.Pro úspěšné splnění tohoto testu stačí vyplnit pouze otázku číslo 1...=D

Vysvědčení :

26. dubna 2007 v 18:28 | Hedvik Segon |  Zábavné testy
To jsem našel na netu...musíte si to přečíst..
Matka příjde do pokoje své dcery a najde jej prázdný,jen na posteli ležel dopis. Se špatnou předtuchou ho otevřela a začala číst.
Milá maminko.
Je mi velmi líto,že jsem musela odejít z domova se svým novým přítelem. Našla jsem v něm pravou lásku. Měla bys ho vidět,jak je sladký se svým četným tetováním,piersingem a především jeho krásnou motorkou! Ale to ještě není všechno,mami. Jsem konečně těhotná a Abdul říká,že budeme mít krásný život v přívěsu uprostřed lesa a bude se mnou mít hodně dětí,což je také můj sen. Když jsem zjistila,jak mi Marihuana dělá dobře,rozhodli jsme se tuto trávu pěstovat i pro naše přátele,když jim dojde Heroin nebo Koks,aby tak moc netrpěli. Mezitím doufám,že najdou lék na AIDS,aby se Abdulovi trochu ulevilo,on si to opravdu nezaslouží. Nemusíš mít strach,je mi už 13 let a umím se o sebe dobře postarat i sama. Doufám,že Tě budu moci brzy navštívit,abys poznala svého vnuka.
Tvá milovaná dcera, Josefína...
P.S. Všechno je hloupost,jsem u sousedů. Chtěla jsem Ti jen říct,že jsou daleko horší věci na světě,než je vysvědčení,které je v nočním stolku...
Mám tě ráda...

NEVERENDING STORY(NEKONEČNÝ PŘÍBĚH)

26. dubna 2007 v 17:42 | Hedvik Segon |  Neverending
Přišli jsme na to, že to tu musíme nějak oživit.....proto zakládám novou rubriku NEVERENDING.
Jedná se vlastně o nekonečný příběh...každý si můžete do komentářů napsat 1 větu...až tam napíše někdo další..můžete další...ale né 2!Tak dávám počáteční větu..

STALO SE TO TU NOC,CO TAM PŘIJELI......

Teď už je to jen na vás...jak se bude utvářet vaše fantazie....

Diskuze

20. dubna 2007 v 8:34 | NAWWRAC |  CHAT
Tak tady tohle slouží místo chatu...Protože a je to sice velká škody, ale chat tu udělat jak všichni víme nejde...:o(
Tak pište :o)))

Kolejní culíci

16. dubna 2007 v 17:10 | Hedvik Segon |  Kolejní culíci aneb My a naše galerie
Kolejní culíci...tak jsme pojmenovali naše uculené tvářičky..nebo alespoň rubriku...která je v sobě bude ukrývat...ano...tak to bude naše kolejní galerie...jak nám Ixteinka vymyslela krásňoučkou novou soutěžku......budou v ní naše fotky....nebo je tam alespoň později dodáme a vy nás budete hodnotit známkami jako ve škole....tak se na ně nezapomeňte kouknout...protože to určitě bude stát za to...=D

Zajímavosti

9. dubna 2007 v 20:05 | Hedvik Segon |  Od studentů z naší koleje
Zločinec byl odsouzen k trestu smrti. Smí vyslovit jeden výrok. Pokud bude pravdivý, kat jej utopí, když bude nepravdivý, kat ho pověsí. Jaký výrok by měl vyslovit, aby vyvázl živý?

První Tanky vyrobila Británie během 1. světové války. Název Tank byl použit, protože nic neznamená a Němci nemohli poznat, o jaký druh zbraně se jedná.

Jsi uzavřen v místnosti, ze které vedou dvoje dveře, ale jen jedny vedou skutečně ven. U obou dveří stojí jeden strážce. Jeden mluví vždy pravdu, druhý vždy lže. Nevíš u jakých dveří stojí lhář a u jakých pravdomluvný. Máš jen jednu otázku a jeden pokus, aby jsi zjistil, které dveře jsou správné. Jakou položíš otázku?

Optický klam II.

9. dubna 2007 v 19:56 | Hedvik Segon |  Zábavné testy

Optický klam I.

9. dubna 2007 v 19:55 | Hedvik Segon |  Zábavné testy

Předtucha?

3. dubna 2007 v 19:59 | Follew Xawer |  Záhady, tajemno
Jeden z nejtragičtějších známých věšteckých snů se zdál devítileté Eryl Mai Jonesové v jednom údolí jižního Walesu. 20.října 1966 se ráno probudila a řekla mamince : "Musím ti povědět, co se mi zdálo. Měla jsem sen, že jsem šla do školy a škola tam nebyla. Celou ji zalehlo něco černého." Druhý den ráno se z jednoho svahu údolí Aberfanu uvolnila po dlouhých deštích obrovská halda odpadu z uhelných dolů a zasypala základní školu Pantglas. Zahynulo v ní 28 dospělých a 116 dětí, včetně Eryl Mai Jonesové. Následující den navštívil Aberfon doktor psychiatrie Barker a zoufalství, jehož byl svědkem, jím otřáslo. Napadlo ho, že jsou možná lidé, kteří tuto katastrofu předem předpovídali, a rozhodl se využít této příležitosti ke zkoumání předtuch.
Spojil se s Peterem Fairleyem, dopisovatelem londýnského listu Evening Standart, který v něm uveřejnil žádost o oznámení jakýchkoliv předtuch ohledně tragédie. Doktor Barker obdržel 76 dopisů a 60 z nich dále zkoumal. Ukázalo se, že většina z nich je naprosto nepřesná a tudíž nepoužitelná. Nicméně dva týdny před sesuvem půdy se jedné ženě zdálo "o křičících dětech a sypající se černé hmotě" a tento sen potvrdil její manžel. Jiná žena dostala zase "spirituální vzkaz" o stovce dětí, které pohltilo černé bláto. I toto sdělení potvrdil svědek.


Kolejní tajemství

3. dubna 2007 v 19:19 | Follew Xawer |  Soutěže
Jelikož bylo hodně ohlasů ohledně toho dárku, tak jsem se rozhodla hodit ho na web.

Posílám odkaz na kterém si můžete vítězný klip prohlédnout :oDDD


http://www.youtube.com/watch?v=dyL0kG7_NL8

Přeji příjemnou podívanou.