Soutěže o kterých jsme vás ještě neinformovali!

7. března 2007 v 14:30 | Hedvik Segon |  Soutěže
Kolejní tajemství

Abychom nezaháleli, chci zahájit další kolejní soutěž, při které se koleje snad trochu stmelí k sobě. Lidé si mají pomáhat a co takhle dát kolejím nějaký dáreček - za svou práci si to přeci jenom zaslouží. Na vaše kolejní forum každé koleji napíšu, pro kterou kolej vyrobí dárek, můžete to zase zpracovat formou prezentac,e formou obrázků, básničky, jak chcete, jen se snažte trefit do ntoy té koleje. ALE POZOR !! Žádná kolej nesmí prozradit pro kterou z kolejí dárek vyrábí (!!!!!!), no a proto soutěž nazývám Kolejní tajemství a kdo to vykecá, tak ať si mě nepřeje. Nechť se tedy ukáže vaše kolejní vlastenectví :-)) Vyzvídání je povoleno, kdo to vyšťourá, dostane titul největší Šťoural a bude ohodnocen ;-) Termín odevzdání> 5. březen

Času máte dost, tak se snažtě a nezapomeňte: ani muk !Nové soutěže


Hymna AU
Je vypsána nová soutěž na hymnu Angel University. Hymnu můžete psát do 1.2.2006 a odesílat ji na mail Dozy@seznam.cz. Vedení si vyhrazuje právo hymny ocenit, ale žádnou oficiálně nevybrat.
Podmínky: rozsah min. 2 strofy, musí se rýmovat, hudba výhodou
Hodnocení: Podle výkonu, všechny hymny budou ohodnoceny!

Literární soutěž Blízký bůh:
Napiš jakoukoli literární práci na téma "Blízký bůh". Co to znamená? Předpokládám, že mnozí z vás věří v nějakého boha/y, je jedno ať je to Jehova, Alláh, Buddha, An, Odin, Zeus, Matka země apod.. V této literární soutěži máte za úkol napsat povídku, která se bude týkat okamžiku, kdy jste svému bohu byli opravdu blízko, kdy jste cítili, že JE. Můžou to být okamžiky štěstí, ale i okamžiky pokory či lásky. Ale v povídce samozřejmě nemusíte být jako hlavní hrdina - můžete si postavy i úplně vymyslet.
Podmínky: rozsah min. ¾ A4
Termín: do 1.3.2006, posílejte na Dozy@seznam.cz
Hodnocení: Podle výkonu, všechny práce budou ohodnoceny!

Výtvarná soutěž: Naděje
Namalujte obrázek na téma "Naděje", ať si pod tím představíte cokoli....
Podmínky: formát .jpg, vysoké rozlišení
Termín: do 1.3.2006, posílejte na Dozy@seznam.cz
Hodnocení: Podle výkonu, všechny práce budou ohodnoceny!

Mystický maraton


Doufáme, že tato nová soutěž bude pro vás zajímavější než ty předchozí. Co u ní bude důležité? Aktivita a schopnost vyhledávání informací.

Mystický maraton je soutěž kolejí. Každý týden budou na kolejní fóra předkládány otázky, kterých bude celkem 10, které mohou řešit všichni studenti koleje a jejich profesor. Počet získaných bodů záleží od přesnosti odpovědi.
Vyřešené odpovědi bude posílat někdo z vedení koleje (opatrovníci či kolejní profesor) řediteli Dobrému v tomto formátu:
1) odpověď; 2) odpověď; 3) odpověď; …
Maximální počet získaných bodů za jedno kolo je 20. Pokud bude daná kolej v soutěžení velmi úspěšná, na konci soutěžní etapy získá prémii. Otázky se budou týkat všeho možného nejen z oblasti esoterických věd, neboť "Vše souvisí se vším".

Otázky budou předkládány každý týden v průběhu soboty. Kdo neodevzdá vyřešené otázky do dalšího týdne (tj. do soboty 00:00), logicky nezíská nic.
Jedna etapa soutěže bude mít 5 kol. Maximálně tedy bude moci kolej získat 100 bodů + prémii.

Výsledky I. kola:
1. místo - Thunderstorm (77 bodů za soutěž + 100 bodů prémie za odevzdání všech otázek včas a za výhru)
2. místo - Waterfall (45 bodů za otázky + 20 prémie za 2. místo)
3. místo - Moonshining (40 bodů)
4. místo - Glarystars (37 bodů)
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama