Rozhovor s novou kolejní profesorkou Follew Xawer!

31. března 2007 v 18:57 | Hedvik Segon |  Rozhovory
Tak schválně....kolik z vás ví o naší nové kolejní profesorce něco víc....hmmm....nehlaste se všichni...a proto nás napadlo dozvědět se o ní něco víc..
Jak ses dostala na AU,nebo kdo tě na ní přivedl?
Tak na au jsem se dostala úplně náhodou, hledala jsem na netu něco o Harrym Potterovi a narazila jsem na tento projekt :o). Ani minutu jsem neváhala a zaregistrovala se :o)A objevila jsem ji v roce 2005 v říjnu


Byla jsi student nebo profesor?
nejdřív profesorka, ne ještě s touto přezdívkou, potom jsem odešla....ale nedokázala jsem bez au být a zaregistrovala se jako student, již pod touto přezdívkou.

Co tě po registraci nejvíce zaujalo?
Hih, tak tahle otázka mě trochu dostala. Ale myslím, že jsem z toho byla úplně fascinovaná. A zaujalo mě to, jak je to všechno vymakaný. Jak to do sebe všechno zapadá. Protože takový projekt, jako je AU nikde není.

Upřímně.Byla jsi zklamaná z toho,co tehdejší AU nabízela?
Zklamaná? Proč si to myslíte? Ne nebyla jsem zklamaná, nebyl k tomu snad důvod...nebo jsem ho alespoň neviděla...:oD

Kdo patřil z AU mezi tvé velké přátele,z těch co už tu nejsou?
Tak teď budu upřímná. Nikdo, protože když jsem tam byla poprvé, jako profesorka, tak jsem se tam nestačila skamarádit tak, abych ho považovala za velkého přátele. Když jsem tam byla jako studentka, také jsem nenašla velké přátele. Tak normálně jsem se tam bavila s lidma, ale nikoho jsem nebrala jako víc než kamaráda. To přišlo až potom, a vlastně teď můžu říct, že jako velkého přítele můžu považovat Carol Satan, která tam již není. A ještě Mortticie, ale ta tam stále je, i když chvíli nebyla :oD. A ještě musím zmínit jednoho velkého přítele, který tam je a poznala jsem ji nedávno, Nakya Morna :o). To jsou mí největší přátelé, za které bych se bila hlava nehlava :oD. A samozřejmě ty,bez tebe by se naše kolej neobešla.:oDNu trochu jsem se rozepsala,snad to nevadí.
Tak díky, že jsi nám něco prozradila...=D
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Anketa

K čemu bys naši kolej přirovnal(a)?

Moře
Potok
Oceán
Rybník
Jezero
Řeka

Komentáře

1 Nakya Nakya | E-mail | 7. dubna 2007 v 13:40 | Reagovat

Tedy Foll, červenám se. =))) I já tě mám za velkého přítele, ale to ty vlastně už víš...=)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama