Březen 2006

Od Flam=)))

31. března 2006 v 21:28 | Raduška Czech |  Od studentů z naší koleje
KRAJINA WATERFALLU
Warerfall,ach Waterfall,
vodopády,čistá voda,
už z dáky cítíš vůni z hor,
nepodívat se tam by byla škoda.
Když vejdeš do zeleného lesa,
či do zeleného údolí,
a podíváš se na nebesa,
až u srdce tě zabolí.
Spatříš plující bílé mraky
na velkém modrém pozadí,
tak podívej se tam taky,
ať vánek ve vlasech tě pohladí.
Údolím řeka protéká,
přes kterou vede most,
pak zavzpomínáš na léta,
kdy jsi tu moh' být host.
Každé jaro na louce,
rozkvétají květiny,
a až dozraje v sadě ovoce,
můžeš se zúčastnit jarní hostiny.
Tak vydej se na to místečko,
kde bude ti tak příjemně,
a budeš-li slušný aspoň maličko,
tak uvítaj tě radostně.

Od Dark Mage:-)

31. března 2006 v 21:19 | Raduška Czech |  Od studentů z naší koleje
Problematika klinické smrti
Tento príspevok pojednáva o problematike klinickej smrti a možnostiach nácviku týchto stavov pomocou meditačných techník.
Máme tu dva druhy nácvikov a to vciťovaním sa do zomierajúcich ľudí a sugeráciou vlastného zomierania za pomoci jogínskych asán, ktoré pomáhajú celkovo stišovať dianie v organizme a tak dosť efektívne napodobňujú proces zomierania.
Doteraz som prešetril niekoľko príbehov klinickej smrti, ktoré boli knižne opísané a zároveň som sa na diaľku vciťoval do zomierajúcich ľudí vo fáze klinickej smrti. Je to čas asi 6 minút po poslednom výdychu z pľúc, teda osoba dodýchala. Pri všetkých prieskumoch stavov klinickej smrti som zistil, že všetko končí v oblasti thalamusu.Táto oblasť thalamusu sa nachádza na konci miechy. Ide o objekty veľkosti holubacích vajíčok. Jedno je vpravo a druhé vľavo. V ich tesnej blízkosti sa nachádza hormonálna žľaza hypofýza a hormonálna žľaza epifýza. Nad vajíčkami thalamusu je koralovite tvarovaný mozoček. Vo vajíčkach thalamusu sa odohrávajú všetky zážitky klinickej smrti ľudí, ktorí nezomreli, ale dostávali sa do tesnej blízkosti smrti. No smrť bola zastavená a došlo k obnoveniu činnosti v celom organizme. Na zážitky klinickej smrti vplýva výrazne aj to, ktorý orgán ukončí svoju činnosť ako prvý v poradí. V ďalších príspevkoch nebudem už skúmať a opisovať publikované prípady, ale sa budem venovať vlastnému nácviku prieniku do jednotlivých častí vajíčok thalamusu. Vajíčka thalamusu si môžete predstavovať ako včelie plásty. Steny plástov sú vyplnené neurónmi šedej kôry a vnútro plástov bielou hmotou. Vo vajíčkach v podobe plástov nájdete centrá pre všetky orgány a systémy tela a tak isto pre jednotlivé časti mozgu. Teda centrá pre pľúca, pečeň, slezinu, srdce, žalúdok, žlčník, dvanástorník, tenké črevá, hrubé črevá, slepé črevo, mechúr, prostatu, genitálie, maternicu, vaječníky, penis, obličky, pankreas, nadobličkovú žľazu, detskú žľazu, kosti, okosticu, kostnú dreň, krvné riečište, lymfatické riečište, lymfatické uzliny, štítnu žľazu, hlasivky, mandle, prištítne telieska, hypofýzu a epifýzu ako hormonálne žľazy, nervový systém, mozoček, stredný mozog, zvierací mozog, predný mozog, temenný mozog, spánkový mozog, zrakový mozog, mozoček v zadnej časti hlavy a oblasť ganglií a hypotalamusu, ktorý je zložený z rôznych drobných útvarov. Dúfam, že som na niečo nezabudol. V zásade budem skúmať procesy zomierania v štádiu klinickej smrti v rôznych prípadoch zlyhania jednotlivých orgánov a systémov tela. Zároveň si budem sám vsugerovávať stavy klinickej smrti a totálneho utíšenia orgánov tela pomocou predstáv cvičenia jogínskych asán. Štádium klinickej smrti možno zaradiť do toho, čím sa zaoberá kresťanské náboženstvo a čo je písané v Novom zákone. Ide hlavne o svetelnú postavu, ktorú svorne zažívajú všetci v priebehu klinickej smrti a je jedno, na aké zlyhanie orgánu zomreli.

Kolejní pokřik

27. března 2006 v 14:30 | Magdalena Simuel,Hedvik Segon |  Waterfall
Heslo, kterým se Waterfall řídí:
Waterfall je nejlepší, každému hned nabančí!

Kolejní smajlík

27. března 2006 v 14:27 | Magdalena Simuel,Hedvik Segon |  Waterfall
No nejsme my prostě andílci??? =)

Čakry

26. března 2006 v 17:04 | Magdalena Simuel |  Úvod do magie
1 čakra - Hematit1 čakra - Hematit1 čakra - Onyx1 čakra - Jaspis
1 čakra - Jaspis1 čakra - Achat1 čakra - Jaspis s Hematitem1 čakra - Jaspis - červený
2 čakra - Tygří oko2 čakra - Jaspis - žlutý3 čakra - Jantar3 čakra - Citrín

4 čakra - Amazonit4 čakra - Amazonit4 čakra - Malachit4 čakra - Růženín
5 čakra - Chryzopras5 čakra - Chryzopras6 čakra - Sodalit6 čakra - Lapis Lazuli
7 čakra - Ametyst7 čakra - Ametyst7 čakra - Ametyst7 čakra - Ametyst
7 čakra - Křistál7 čakra - Křistal - Turmalínové vrostlice7 čakra - Křistál

Amulety od White Rose

23. března 2006 v 11:23 | Raduška Czech |  Úvod do magie
AMULETY
Původ tohoto slova není stoprocentně znám,ale předpokládá se,že pochází z latinského slova amuletum(oddálit,odsunout).Takže už je vám možná jasné ,že amulety jsou předměty výhradně s ochranným účinkem a měl by obsahovat magickou sílu.Amulety uznávali už i ve starověkém Egyptě,kde se například k mumiím přikládali zlaté,bronzové nebo kamenné amulety,které měli ochraňovat nesmrtelnost zemřelých.Amulety také sloužili k ochraně zdraví a štěstí.Nejrozšířenější a nejmocnější z nich měly podobu skarabea,nalíčeného oka,nebo spony bohyně Isis.I vy si můžete vyrobit svůj vlastní ochranný amulet.Postačí vám k tomu obyčejný kamínek,nebo něco jiného ,co dobře přijímá informace a vydrží nošení.Nejlépe vnímají informace drahé kovy jako třeba zlato,stříbro,bronz ,ale také železo.Stejné dobře poslouží sklo nebo keramika.

JAK NABÝT SVŮJ AMULET
1)Potom co si třeba přineseš domů kamínek,vlož ho pod proudící vodu a při jeho omývání říkej:"SMÝVÁM Z TEBE VEŠKERÉ NEGATIVNÍ VLIVY ,KTERÉ NA TOBĚ ULPĚLY.
2)Amulet pak otři kouskem hadříku do sucha,vezmi mezi dlaně a ohřívej ho-tím mu dáč svou energii.
3)Při tomto předávání energie vkládáš do amuletu své přání,které by se díky němu mělo uskutečnit.Můžeš na něj buď intenzívně myslet,nebo ho do amuletu prostě pošeptej.
4)A teď ti nezbývá nic jiného ,než ho nosit stále při sobě ,a to ve dne i v noci.

NEZAPOMÍNEJ!
a)Během působení amuletu by se ho neměla dotýkat jiná osoba než ty!
b)Jen čistý amulet může spolehlivě pracovat a proto ho očisti každý večer od špatných vlivů z okolí a tvého podvědomí.
c)Amulety které jsou směřovány na určitá přání se po jeho splnění odloží nebo naplní jiným přáním.
d)Před odložením se ale musí amulet znovu vystavit proudu tekoucí vody a při tom by se mělo říct"ZBAVUJI TĚ TVÉHO ÚKOLU,JSI OPĚT ČISTÝ."
e)Amulet by měl sloužit jen jednomu člověku.

TALISMAN
Talisman je na druhé straně předmět ,který přitahuje dobré nebo špatné záležitosti.Samo slovo talisman pochází z arabského TALÁSIM a znamená to kouzelný obraz.Dříve jako talismany sloužily různé figurky,drahé kameny,nebo dokonce části rytin na papíře.V křesťanském světě to třeba bývaly obrázky svatých.Jako ochranný talisman dříve kojenci dostávali chrastítka se zvonečky ,neboť jejich zvuk byl považován za prostředek k zastrašení zlých duchů.Stejně jako u amuletů si i ty můžeš vytvořit svůj vlastní talisman.Možná jsi si zrovna ty nesl(a) na těžkou zkoušku z nějakého předmětu svého oblíbeného plyšáka pro štěstí.Existují i tzv.zaběhnuté talismany.Například taková rybí šupina z kapra pro udržení peněz.
White Rose

Od Terky:-)

20. března 2006 v 14:07 | Raduška Czech |  Od studentů z naší koleje

Dvě otázky (zajímavé dějiny)

Otázka 1:
Kdybyste znali těhotnou ženu, která již povinula 8 dětí, z nichž tři jsou hluché, dvě slepé, jedno mentálně postižené a ona sama trpí Syphilisem:
Doporučili byste jí potrat ?
Prosím, přečtěte si další otázku před tím než shlédnete odpověď na tuto.

Otázka 2:
Je čas zvolit světového vůdce, vy volíte kandidáty.
Zde jsou fakta o třech nejvýraznějších :

Kandidát A:
Schází se se zkorumpovanými politiky a své myšlenky konzultuje s astrology. Má dvě milenky, kouří jednu cigaretu za druhou a pije osm až deset skleniček Martini denně.

Kandidát B:
Byl dvakrát vyhozen z úřadu, vstává v poledne, na universitě užíval opium a pije velkou lahev whisky denně.

Kandidát C:
Je dekorovaným válečným hrdinou, odmítá maso, nekouří, pije příležitostně pivo a nemá žádné mimomanželské styky a aféry.
Kterého z těchto tří kandidátů byste zvolili ?

Nejdřív se rozhodněte, potom se podívejte na konec textu pro odpovědi.

.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
Kandidát A: Franklin D. Roosevelt

Kandidát B: Winston Churchill

Kandidát C: Adolf Hitler

A mimochodem (odpověď na otázku potratu): Pokud jste odpověděli, že ano, právě jste zabili Beethovena.
Celkem zajímavý, ne ?

Pamatujte, že amatéři postavili Noemovu Archu, profesionálové Titanic.

Angel University

18. března 2006 v 21:57 | Raduška Czech |  Minulé roky aneb co máme za sebou
Také jste si lámali hlavu, co to znamená to AU???
Návrhy byly různé:Anonymní udvači, Astrální úroveň a podobně....
Pan ředitel už nám to prozradil na školním večírku dne 17.3.2006
AU=Angel university...
Mnohým z nás se to líbí, ale jiným už zase ne...
Ale změna je život, ne???

Příběh psaný Terkou Colorblindovou

18. března 2006 v 21:47 | Raduška Czech |  Od studentů z naší koleje
Budu vám vyprávět příběh o dívce, která nikdy nikomu neublížila, ale přesto ztratila to nejcennější, co člověk má.
Ta dívka byla už od pohledu příjemná a sympatická. Nemohlo jí být více než 17. Obličej měla jako anděl. Blankytně modré oči, malý nos a úzká malinově červená ústa, která se vždy usmívala. Jenom občas přelétl přes tvář pramínek tmavě hnědých vlasu, které jí splývaly do půl pasu a na konci se mírně vlnily. Nemohla měřit víc než 160 centimetrů ale působila tak vznešené, že si nikdo neuvědomoval, že vypadá skoro jako dítě. Chodila na střední školu, už nevím jakou a mezi spolužáky byla známá pro svou obrovskou fantazii a schopnost nadchnout. Většinou to byla ona, kdo zorganizoval večírek, byla to ona, kdo psal články do novin, protože to nikdo jiný neudělal. Sama by se byla pro druhé rozdala a sama nechtěla po nikom nic. Většinu času ve škole o ní nikdo skoro ani nevěděl. Nepotřebovala být středem.
Hned po škole běžela vždy domů, za svým dědečkem. I dnes tomu bylo tak. Dnes se ale obzvlášť těšila. Měli se vrátit rodiče se sestrou za zámoří. Když ale nepřicházeli, vydala se jim naproti a cestou potkala sousedku. Ta jí honem vypověděla, co se stalo. Zrovna když loď přijížděla do doků, otřásl přístavem obrovský výbuch, který pocházel z lodi. Většina pasažérů prý nepřežila…
Dívka se rozběhla k dokům, vlasy jí poletovaly okolo hlavy jako svatozář a ty jindy rty k zulíbání byly naprosto bezkrvé. Když přiběhla k branám doků, srazila se s policejním náčelníkem. Ten jí dovedl k sanitce, kde našla svojí sestru na nosítkách. Přes celý obličej měla krvavý šrám a byla celá odřená. Tato holčička byla naprostým opakem své sestry. Byla velice populární, její tvář lemovaly zlaté kadeře a její hnědé oči byly najednou pohaslé. Ta dívka, krásná tmavovlasá se k ní rozběhla a společně odjely do nemocnice. Naprosto zapomněla na své rodiče. Kde asi zůstali? Jsou zdraví?
V nemocnici čekala, jak dopadne vyšetření její sestry. Potom jí poslali na pokoj, kde našla sestřičku. Na bílých prostěradlech vypadala jako anděl. Zlaté vlasy rozhozené po polštáři se vlnily a jakoby šustily. I ve spaní se mírně usmívala, ale tentokrát byl její úsměv smíšen i s ohromnou bolestí a utrpením. Starší sestra došla až k posteli a usadila se na okraj. Vzala zlatou hlavu do svých rukou a ponořila svojí hlavu do té zlaté záplavy. Zaposlouchala se. Píp..píp..píp..píp.. Činnost srdce byla pravidelná a sestra vypadala tak mírně a spokojeně. Píp…píp…píp…píp… Už za chvíli ti bude dobře, pomyslela si starší sestra. Píp…..píp…..píp….. Už jenom pár vteřin a budeš se na mně zase usmívat. Píp……..píp……..píp……… Pozdravuj matku i otce. ……………………. Kap, kap, kap, to padaly slané kapky na podlahu nemocničního pokoje a na bílé posteli se choulili dva andělé…
Obřad byl černý… Ono bylo všechno černé. Stromy, ptáci, obloha i ty směšné postavičky. Farář dohovořil a dívka, dnes bledá a strnulá, přijímala soustrasti a povzbuzování. Vůbec už nevypadala vznešeně, podobala se vyschlému papíru a její živé oči byly celé rudé od probdělých nocí, kdy čekala na zázrak a modlila se k Bohu. Teď už věděla, co udělá. Rozhodným krokem opustila hřbitov a zamířila za město. Černé šaty za ní vlály jako prapory a zvuk větru vyvolával dojem fanfár. Nebylo čemu provolávat slávu nebo někoho vítat. Když došla na konec, zastavila se a pohlédla k obloze. "Nikdy jsem nic zlého neudělala a ty se mi takhle odvděčuješ? Proč…" V tu chvíli ztratila svou víru. To nejcennější, co člověk má… Naposledy pohlédla na oblohu a odrazila se. Nepadala, letěla jako pták. Ne, letěla jako anděl. Moře přijalo její tělo a zaneslo ho do zátoky, kde od té doby hnízdí ptáci s hnědým peřím a zpívají tak teskně, jako by volali…

Vesnice

18. března 2006 v 12:54 | Raduška Czech |  Minulé roky aneb co máme za sebou
Takže včera na večírku se rozdávaly body za vesnice...Skončili jsme na krásném 2. místě!!!
A takto to dopadlo celkově:
4.místo Glarystars
3.místo Thunderstorm
2.místo WATERFALL
1.místo Moonshining
Vesnice si můžete prohlédnout na www.blog.lide.cz/Ixtein

Rozhovor s Ixtein de Draculo

7. března 2006 v 19:48 | Raduška Czech |  Rozhovory
Takže mám pro vás všechny rozhovor s paní zástupkyní ředitele..tak na co čekáte???Čtěte!!!
Odkud se znáte s panem ředitelem???
Mnoo...vedla sem svojí školu na motivy nejmenovaného čaroděje s jizvou na čele :-D no a jednou se tam objevil nějaký chlapec myslím s přezdívkou Myšák s tím, že by mi mohl pomoct ..
Takže se neznáte osobně???
No, možná sem viděla jednu fotku ale "na živo" sem ho teda neviděla :-)
Určitě musíte být na sebe pyšná, když se díváte na MU...a studenty jak se pilně učí a plní úkoly...
No na sebe...spíš sem pyšná na Eda, kterej to dal všechno dohromady...
Kdy vlastně skončí tento školní rok v MU???A kdy začne nový????
O tom se vedou někdy spory, ale tento rok ho zakončíme asi jako klasický, tzn. v červnu. A nový započne pravděpodobně v září.
Který profesor je vám nejbližší a proč????
Asi Ed, pak i Lestant, který se tu už ale moc neobjevuje, Gába Bleir , Isabella Carpr , Monýlka Ušmudlaná , Magdalena Simuel .. jsou to prostě ty profesoři, kteří tady vydrželi a jsou to takový ty správný lidi :-)
Kdybyste byla student na jaké předměty byste chtěla chodit?A v jaké koleji byste chtěla být?
Kolej ? V tom se nedá vybrat, všechny jsou sympatické a do které bych byla určena, tam bych byla. No a předměty ... možná můj HELP :-) , náboženství , dějiny magie , záhady , astrologie, hudba ..a to by bylo asi všechno .
Baví vás učit???A proč jste si vybrala právě Help???
No, já jsem spšíe dycky měla sklony poučovat :-) , no a stále mě baví něco jinýho a tentokrát je to help, který má řešit trochu psychologii, pocity, emoce ...atd
Děkuji za rozhovor a na závěr co byste vzkázala koleji Waterfall?
Já také děkuji. A závěr. Watterfalle...zůstaňte čistými jako voda, hrajte stále fair play a nesnižujte se ke hrubostem a nečestnosti. Prostě a jednoduše: ZŮSTAŇTE WATTERFALŠTÍ…