Leden 2006

Souboj čtyř titánů!

25. ledna 2006 v 20:44 | Hedvik Segon, Magdalena Simuel |  Minulé roky aneb co máme za sebou
Zcela unikátní soutěž "Souboj čtyř titánů" odstartovala 27.1.2006 a vybraní žáci z daných kolejí: Moonshining - Madlen Fraise, Waterfall - Lejla Green, Glarystars - Tracy Jones, Thunderstorm - Saluko LittleThomas mají do 20.2.2006 čas na vypracování zadaných otázek z předmětů: Okultismus, Astrologie, Praktická magie/Wicca, Mineralogie.
Soutěžní kola:
Soutěž má tři specifická soutěžní kola a všechny úkoly musí soutěžící plnit sám, bez pomoci učitele:
  1. KOLO: V tomto kole budou 4 soutěžící plnit otázky zadané kolejními profesory. Každý profesor vymyslí jednu těžkou otázku, na kterou by měla být odpověď aspoň jeden odstavec. Každý soutěžící dostane tři otázky od ostatních kolejních profesorů, než je jeho vlastní. Bude stanoven limit odevzdání práce a ten nejhroší soutěžící vypadne a nepostoupí do dalšího kola.
  2. KOLO: Do tohoto kola postoupí 3 soutěžící a zde bude všem zadáno vypracování literární práce na stejné téma (popřípadě jiný, podobný úkol). Ten kdo bude mít práci nejhorší, vypadne.
  3. KOLO: Závěrečné, nejnapínavější kolo soutěže bude z uplatnění znalostí v akci. Zde půjde o splnění specifického úkolu. Máme už určité představy, ale nechte se překvapit, o co tu půjde. OPAKUJI - ZBYDOU DVA FINALISTÉ, KTEŘÍ SE UTKAJÍ V ZÁVĚREČNÉM SOUBOJI, KTERÝ SE UŽ NEBUDE ZAKLÁDAT JEN NA HLEDÁNÍ INFORMACÍ!!!
Tak takto definoval soutěž náš novopečený pan ředitel Eleamir Dobrý!!